Agent Ressurser

  • Gruppebooking procedure:
    Anvend Amadeus kø ved at skrive i PNR: SR GRPF RC – pls quote best fare for this group
    Så kommer den automatisk på kø til vores gruppeafdeling og der svares indenfor 24 timer.

  • MaKe Travel
    Kent L Christensen
    kent@make.fo
    tlf. 00298 232101,
    www.make.fo

    62 N
    Hildur Durhuus
    hildur@62n.fo
    tlf. 00298 340060
    www.62n.fo

    GreenGate
    Torstein Christiansen
    Torstein@greengate.fo
    tlf. 00298 350 520
    www.greengate.fo

    NAX North Atlantic Experience
    Eydun Berg
    eydun@nax.fo
    tlf. 00298 767 600
    www.nax.fo (teambuilding)

  • Hotel Føroyar
    Thora Augustinussen
    thora@hotelforoyar.com
    Tlf. 00298 317 500
    www.hotelforoyar.com
    Bedste hotel, men ligger lidt oppe på fjeldet

    Hotel Hafnia
    Oddbjørg Højgaard
    oh@hafnia.fo
    Tlf. 00298 313 233
    www.hafnia.fo
    Dejligt nyrenoveret hotel i centrum af Thorshavn

    Hotel Torshavn,
    Thora Augustinussen,
    ht@hoteltorshavn.fo
    Tlf. 00298 350000
    www.hoteltorshavn.fo
    Godt hotel i centrum af byen

    Hotel Streym
    Jens Tummas Næss
    booking@hotelstreym.com
    Tlf. 00298355 500
    www.hotelstreym.com
    Hyggeligt og ungdommeligt hotel tæt på centrum

    Visit Faroe Islands/Leisure
    Súsanna Sørensen
    susanne@visitfaroeislands.com
    00298 206 100
    www.visitfaroeislands.com

    Visit Faroe Islands/MICE
    Annleyg Lamhauge
    annleyg@visitfaroeislands.com

    Visit Tórshavn
    Marjun Persson
    marjunpersson@torshavn.fo
    Tlf. 00298 302 425
    www.visittorshavn.fo